Independence Guild

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Tauri-wow Independence guild forumja


3 posters

    Gaerys - Draenei - Death Knight

    Anonymous
    Guest
    Vendég


    Gaerys - Draenei - Death Knight Empty Gaerys - Draenei - Death Knight

    Témanyitás by Guest Csüt. Aug. 04 2011, 01:13

    Üdv!

    A karakterem neve Gaerys. Draenei Death Knight(+hit miatt pakolható vagyok raiden Very Happy ). Main: Blood talenten tankolok. Off: Dual-Froston DPS-elek. A Main Gearem jelenleg 4326 GS-en áll.

    Szeretni, nem szeretni, teljes mértékben érdektelen TGF szempontból. Senki sem szeret Guildből kilépni, mert azokat az embereket, akiket megszokott egy adott időkeret óta, azoktól búcsút kell vennie. A hatékonyság, előrehaladottság miatt vagyunk kénytelenek guildet váltani. Viszonylag pontos vagyok, jó kommunikációs készséggel rendelkezem.
    Céljaim, közé tartozik, hogy egy határozott, aktív Guild tagja legyek, aminek a következménye a jó szórakozás (számomra legalábbis), és a Loot. Hiába mondja mindenki a reklámszöveget, hogy nem kell neki a loot, az bizony elég fontos. Mindazonáltal mivel a rendszeretek DKP, és bizonyára el vagytok vele úszva, így nem hiszem, hogy potyogna valami. Ám a lényeg mindig a tökéletes raidre való törekvés lenne, sosem a loot. Az másodlagos mindössze.
    Raid tapasztalataimról csupán annyit, hogy 2 évet játszottam Bloodscalpon, allis klánok között váltakozva. Hamar átkerültem tört szerverekre, és végül itt kötöttem ki, Taurin. Előző Guildjeim sajnos névtelenül eltűntek a semmiben, de a régi eredetis dolgokat vallom még mindig. (Kitartás, fegyelem, győzelem)
    Pontos raid időpontokat szeretem, mert arra mindenképp fel tudok jönni. Egyetemista vagyok, és mellette dolgozom is. Ezért egész nap nem tudok online lenni. De az előre meghatározott, és betartott raid időpontokra feltétlenül fel tudok jönni.

    A szokásos kérdéseken átlépve, hozzátenném, hogy akkor érzem jól magam egy klánban, ha lemennek gyorsan és probléma mentesen a raidek. Ennek függvénye ugye az AFK mentesség, a Buffok/Flask/Poti/Scroll azonnali feltétele, megléte. Taktika magyarázás nélkül, wipe mentesen végezni, hogy aztán lehessen mást is csinálni. Twisted Evil
    Trájk
    Trájk
    Admin
    Admin


    Posts : 45
    Join date : 2011. Apr. 13.

    Gaerys - Draenei - Death Knight Empty Re: Gaerys - Draenei - Death Knight

    Témanyitás by Trájk Csüt. Aug. 04 2011, 01:21

    Meggyőző szép TGF, végre részletezéssel és saját gondolatokkal. Állandó tankolási lehetőséget nem garantálhatunk, de mindenképpen tesztelésre kerül a tankskilled is. Geared nem éri el a minimumot, de a személyiséged ellensúlyozza ezt. És mivel szép részletesen írtál, a DKPról: az egyenlőség nevében TOC bekerülésével mindenki DKPját 500ra tettük és előlről kezdődik a gyűjtés.
    Trájk
    Trájk
    Admin
    Admin


    Posts : 45
    Join date : 2011. Apr. 13.

    Gaerys - Draenei - Death Knight Empty Re: Gaerys - Draenei - Death Knight

    Témanyitás by Trájk Csüt. Aug. 04 2011, 01:22

    hja igen TGF elfogadva!
    Lehikex
    Lehikex
    azt hiszi hogy aktiv
    azt hiszi hogy aktiv


    Posts : 72
    Join date : 2009. Aug. 02.
    Age : 34
    Location : Marosvásárhely

    Gaerys - Draenei - Death Knight Empty Re: Gaerys - Draenei - Death Knight

    Témanyitás by Lehikex Csüt. Aug. 04 2011, 01:23

    Yippi!!! egy offtank Very Happy, eltulajdonithatom? Very Happy
    Lyrah
    Lyrah
    peon
    peon


    Posts : 4
    Join date : 2011. Jan. 03.

    Gaerys - Draenei - Death Knight Empty Re: Gaerys - Draenei - Death Knight

    Témanyitás by Lyrah Csüt. Aug. 04 2011, 09:55

    Én vele íratom meg az új önéletrajzom -.-

    Ajánlott tartalom


    Gaerys - Draenei - Death Knight Empty Re: Gaerys - Draenei - Death Knight

    Témanyitás by Ajánlott tartalom


      Pontos idő: Hétf. Május 13 2024, 03:32