Independence Guild

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Tauri-wow Independence guild forumja


2 posters

    rugo tgf

    Anonymous
    Shadowxx
    Vendég


    rugo tgf Empty rugo tgf

    Témanyitás by Shadowxx Szer. Aug. 03 2011, 18:45

    nah Sziasztok Shadowprison a nevem a játékban 4200gs assa rogue (1 hete vagyok 80) másik karim becsórták szal uldu jártasságom nem tudom bizonyítani max ha faggattok na mind1 Very Happy insta ismeretem TOC-on kívül minden minden nap fent vagyok szal aktív Smile azért lépnék ki az én guidemből és jönnék át hozzátok mert ahogy észrevettem van itt 1-2 bunkó emberek + 25ös raidre alig vagyunk 20an rólatok annyit halottam hogy elég jó guild vagyok ismerősöm nincs a guildból raid idő nekem tökéletes. Magamról: 20év alapjáraton nyugodt és humoros emberke vagyok csak a bunkók/beképzeltek tudják kivinni a hajamat

    és a link

    ha volt még kérdés már nem emlékszem bocsi Very Happy
    Reefgan
    Reefgan
    Admin
    Admin


    Posts : 24
    Join date : 2009. Aug. 04.
    Age : 33

    rugo tgf Empty Re: rugo tgf

    Témanyitás by Reefgan Szer. Aug. 03 2011, 18:55

    Hát gs-en lesz mint csiszolni, de mivel imba rogue vagy felőlem jöhetsz. GS alapján min 5k-s dps-t várok tőled, amúgy Uldu alatt rogue volt mainem szal őt kell pótolnod Very Happy 6-7k dps min, buglockokat előzd le és jóban leszünk Very Happy
    Trájk
    Trájk
    Admin
    Admin


    Posts : 45
    Join date : 2011. Apr. 13.

    rugo tgf Empty Re: rugo tgf

    Témanyitás by Trájk Szer. Aug. 03 2011, 18:57

    Gear kicsit kevés, de ha hozod a DPS szintet felőlem jöhetsz, nem feltétlen a GS teszi az embert! És engem nem előz le Very Happy Ha leversz 500 DKP+

    Ajánlott tartalom


    rugo tgf Empty Re: rugo tgf

    Témanyitás by Ajánlott tartalom

      Similar topics

      -

      Pontos idő: Hétf. Május 13 2024, 15:03