Independence Guild

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Tauri-wow Independence guild forumja


3 posters

    Tgf

    Anonymous
    Fixdelux
    Vendég


    Tgf Empty Tgf

    Témanyitás by Fixdelux Vas. Szept. 04 2011, 14:38

    - karakteredet, milyen talenten, gearben van - Fixdelux - UH DK Dps , 4,5k gs
    - miért szeretnél ide jönni - olyan guildet keresek ahol pörögnek a raidek és nem kell 20-30 perc afkok miatt ácsorogni bossok előtt
    - mi miért válasszunk téged - értelmes dps nagy raid és pvp tapsztalat
    - mik a céljaid - hosszútávok egy értelmes guild tagja maradni és SZÓRAKOZNI raideken
    - raid tapasztalatodról is mondj valamit - mindenen voltam algalon kivételével
    - előző guildjeidről - old boyz, sons of the darkness
    - no es persze arról, hogy miért jöttél vagy jönnél el onnan, azt is leírhatod - bossok előtti ácsorgások és a megváltozott vezetés miatt, sotd feloszlott
    -menyire vagy aktiv, vagyis naponta vagy havonta egyszer lépsz fel - naponta vagy kétnaponta online
    -kit/kiket ismersz közülünk, ami persze nem biztos hogy
    pozitív irányba billenti a mérleget... - abszolút nem tudom kik a tagok
    -Meséljetek kicsit magatokról! - 20 éves, értelmes ember vagyok, aki szórakozásból játszik, pve és pvp szinten is sok tapasztalatom van uh dkval (2k+ arénán), szóval nem ma kezdtem.
    Dragnatic
    Dragnatic
    peon
    peon


    Posts : 2
    Join date : 2011. Aug. 11.
    Age : 34
    Location : 47° 26' 42.44'' É , 19° 02' 12.85'' K

    Tgf Empty Tgf

    Témanyitás by Dragnatic Vas. Szept. 04 2011, 14:58

    Engem keresett meg ingame a srác, talent rendben,rota rendben,gemek encsikkel nincs gond, gearrel sincs,ha rendesen csinálja és lelkiismeretesen,a hibádzó itemek is hamar cserélhetők. Mivel csak 1 aktív main DK-nk van, próbaidőre javasolnám a felvételét. Idővel úgyis kiderül raidkörnyezetben mire képes. Hozzáállással első körben nincsen gond.
    Trájk
    Trájk
    Admin
    Admin


    Posts : 45
    Join date : 2011. Apr. 13.

    Tgf Empty Re: Tgf

    Témanyitás by Trájk Vas. Szept. 04 2011, 16:43

    + rendben van, megintcsak köszi Dragnának a lelkiismeretes munkáért, legkésőbb este vki megkeres ingame ha online leszel
    Gurbz
    Gurbz
    peon
    peon


    Posts : 3
    Join date : 2009. Dec. 07.

    Tgf Empty Re: Tgf

    Témanyitás by Gurbz Hétf. Szept. 05 2011, 19:37

    Beszéltem vele ingame, elfogadva. Le lehet zárni.

    Ajánlott tartalom


    Tgf Empty Re: Tgf

    Témanyitás by Ajánlott tartalom


      Pontos idő: Hétf. Május 13 2024, 20:27