Independence Guild

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Tauri-wow Independence guild forumja


    MM Hunter (Jamipro

    Anonymous
    Jami196
    Vendég


    MM Hunter (Jamipro Empty MM Hunter (Jamipro

    Témanyitás by Jami196 Csüt. Szept. 01 2011, 17:34

    Helló!

    Szeretnék jelentkezni a guildba Jamipro nevű karakteremmel, mivel jelenleg nincs klánom és épp észrevettem a hírdetést amiben tagokat kerestek. Bepötyögtem gyorsan a honlap címét és átnéztema weboldal amin láttam, hogy MM Hunternek van felvétel. Nagyon megörültem eztért elhatároztam, hogy írok is egy jelentkezést.

    Karakteremről:
    -5094gs MM talenten játszom vele és egy Hunterről van szó.

    -Többek között azért szeretnék ide belépni mert 1, nincs klánom.. 2, épp MM Hunterre van szükség.

    -Szerintem azért kellene engem választani, mert minden szükséges Boss taktikáját tudom, rendelkezem minden szükséges addonnal és a DPS-emre sem lehet panasz.

    -Ütöttem már minden benntlévő Bosst kisebb nagyobb sikerekkel.

    -Előző guildek: Enrage (sok veszekedés miatt kiléptem); Bloodscalp (rossz raid időpontok miatt leaveltem); Eternity (nem értettük emg egymást a GM-el).

    -Általában 17.00 óra után vagyok elérhető kb 21.30-ig.

    -Magamról: Győrben lakom, 18 éves vagyok és szakközépbe járok. Hobbim kosárlabda, kb ennyi.

    Köszi a lehetőséget, Jami.
    Trájk
    Trájk
    Admin
    Admin


    Posts : 45
    Join date : 2011. Apr. 13.

    MM Hunter (Jamipro Empty Re: MM Hunter (Jamipro

    Témanyitás by Trájk Csüt. Szept. 01 2011, 19:02

    Nagyon igényes és ÖNÁLLÓAN megírt TGF, de sajnos a raididőt nem tudtuk egyeztetni, TGF elutasítva TGF lezárva

      Pontos idő: Hétf. Május 13 2024, 01:48