Independence Guild

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Tauri-wow Independence guild forumja


    Tgf

    Anonymous
    Bellapó
    Vendég


    Tgf Empty Tgf

    Témanyitás by Bellapó Szer. Aug. 10 2011, 23:40

    Üdv!
    Korábban már jelentkeztem és akkor azt tanácsoltátok, hogy gearelődjek még, amit megtettem.Smile
    Sikerült az általatok elvárt min. 4,4 k gset elérnem, mindössze 4 nap leforgása alatt:)
    Szal mint már korábban is említettem a korábbi klánomról annyit, h egy baráti klánban voltam ami nem volt épp egy ütős guild, és fel is oszlottunk. Korábban pedig hordás voltam, így ez az első allis karim.
    Hordában még Nax-volt a legfőbb insta aminek a tiktakjait tudom is, viszont uldu-ból már elmaradtam :/. Igaz videókat láttam már úgyhogy egy-két boss-nál tudom de ez kevés:/ Viszont a lemaradást pótolni fogom ha szeretnétek, és örülnék is ha ebben ti is segítenétek Smile
    a karimról röviden annyit, h 4403 gs demon lock vagyok.
    A klánotokba pedig szívesen beilleszkednék, mivel nagyon segítőkész, szimpatikus vezetőkkel találkoztam és ezt biztosan ellehet mondani a többi játékosról:)
    röviden ennyi ha bármi kérdés lenne még szívesen válaszolok, és elnézéseteket kérem ha kihagytam valamit.

    Üdvözlettel: Bellapó
    Trájk
    Trájk
    Admin
    Admin


    Posts : 45
    Join date : 2011. Apr. 13.

    Tgf Empty Re: Tgf

    Témanyitás by Trájk Szer. Aug. 10 2011, 23:54

    Bár azóta lett demo lock, de a kitartás és a loyalitás miatt +
    Trájk
    Trájk
    Admin
    Admin


    Posts : 45
    Join date : 2011. Apr. 13.

    Tgf Empty Re: Tgf

    Témanyitás by Trájk Szer. Aug. 10 2011, 23:56

    TGF elfogadva, TGF lezárva

    Ajánlott tartalom


    Tgf Empty Re: Tgf

    Témanyitás by Ajánlott tartalom


      Pontos idő: Vas. Május 12 2024, 17:13