Independence Guild

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Tauri-wow Independence guild forumja


3 posters

    Holy pap TGF

    Anonymous
    Dragna
    Vendég


    Holy pap TGF Empty Holy pap TGF

    Témanyitás by Dragna Szer. Aug. 10 2011, 11:39

    PAcsi,
    1. Dragnatic,lvl 80 human priest, 4691 gs pve holy,4700valamennyi gs pve sh gear Armory link :
    2. Ismerettségek,jó társaság,
    3.5 éves játéktapasztalat,ebből 2 év main pappal,healeltem mindent ami él és mozog,beleértve a jelenlegi content összes instájának minden bossát (a teljesség kedvéért Algalont nem,és YS-en is csak dps Razz) Csapatjátékos vagyok,utasításokat követem és pontosan végrehajtom.
    4. Az ingame céljaim: 1 jó társaságban raidelni, és ebben a seasonban felmenni top 10be arénán ,ja és végre FL-ből a gyűrű,amit annó még Nálatok kezdtem vadászni.(Deathcharger Reins,ami már kb 4 éve szúrja a szemem h nincs,kell az is)
    5.Raid tapasztalat: Ütöttem mindent,kivéve YS,és Algalon,ezek nem mentek le. Taktikákat mindenhova tudok,végrehajtani szintúgy.
    6.Előző guildek: Twilight of Eternity,Little Champions,Shadow Alliance(csak a teljesség kedvéért,szégyellem érte a pofám),ToE reloaded,LC again,The Titans,Independence,Diavel,Revolutionary
    7.Szétbomlott,felbomlott,no comment,saját próbálkozás haverokkal,felbomlott,személyes ellentétek,szintúgy,abbahagyta a játékot a társaság,mit írhatnék? Mjuk nem megfelelő raidstílus lefedi.
    8. Aktivitás: Büdös nagy kocka vagyok
    9. Ismerek mindenkit,ha mást nem látásból,kivéve az újakat
    10.Magamról...hn...szerintem ismertek viszonylag,szal alap infók: 21 éves egyetemista vagyok viszonylag rugalmas szabadidővel. Jelenleg a meló kavarhat be raididőbe,de azt úgyis mondom,szeptembertől az is változni fog.Nem fényezném magam,mert egóból teleflamelném a topicot Very Happy Egyenlőre ennyi,egyéb felmerülő kérdésekre válaszolok akár itt,akár ingame. A múltra való tekintettel a felvételt alaposan beszéljétek át, érvek-ellenérvek,stb...a döntés innentől a Ti kezetekben van. Minden jót,és előre is kösz a lehetőséget.
    Bebep
    Bebep
    Admin
    Admin


    Posts : 2
    Join date : 2011. Aug. 04.

    Holy pap TGF Empty Re: Holy pap TGF

    Témanyitás by Bebep Szer. Aug. 10 2011, 12:00

    Részemről teljesen megfelel.
    Reefgan
    Reefgan
    Admin
    Admin


    Posts : 24
    Join date : 2009. Aug. 04.
    Age : 33

    Holy pap TGF Empty Re: Holy pap TGF

    Témanyitás by Reefgan Szer. Aug. 10 2011, 13:20

    Nekem ok, de sztem te is tudod hogy Trájkon vok múlni nem rajtunk
    Trájk
    Trájk
    Admin
    Admin


    Posts : 45
    Join date : 2011. Apr. 13.

    Holy pap TGF Empty Re: Holy pap TGF

    Témanyitás by Trájk Szer. Aug. 10 2011, 21:05

    TGF elfogadva, TGF lezárva

    Ajánlott tartalom


    Holy pap TGF Empty Re: Holy pap TGF

    Témanyitás by Ajánlott tartalom


      Pontos idő: Hétf. Május 13 2024, 05:26